Pottsepatööd Harjumaal ja üle Eesti

Vanad ja usaldusväärsed pottsepa traditsioonid ühendatud tänapäevaste materjalide ning töövõtetega. Teeme koostööd Ahja moodulahjudega ja pakume  kvaliteedinõuetele vastavaid küttekoldeid koos dokumentatsiooni ja garantiiga. Tegeleme ka küttekollete remondiga.

Ahju, pliidi või kamina ehitamine oma koju on suur ja tähtis otsus. Küsi meie käest nõu ja leia parim võimalik lahendus. 

pottsepatööd

Pottsepa teenused

Kogemustega pottsepad paigaldavad, renoveerivad ja ehitavad küttesüsteeme. Kui sul on küsimusi, võta meiega ühendust. Aitame sul jõuda parima lahenduseni.

Pärast tööde teostamist väljastatakse  küttesüsteemi või selle osa kohta nõuetekohane dokumentatsioon (kütteseadme pass, hooldus- ja kasutusjuhend, vastavusdeklaratsioonid, sertifikaadid, kaetud tööde aktid). 

Pottsepatööde hinnad

Lihtne on öelda palju maksab leivapäts, sest sellele on kujunenud üsna kindel turuhind ja standard. Pottsepatööde puhul hinna määramine nii lihtne pole, sest vajadused ja soovid on väga erinevad.

Mis mõjutab pottsepatööde lõplikku hinda?

Arusaadav, et sina ei tea kõiki võimalusi ja lahendusi. Kirjuta meile oma soovidest ja võimalikust eelarvest ning aitame sul leida parima ning soodsama lahenduse. 

Korstnapühkimine
Pottsepatööd

Ahi või pliit - mida valida?

Mida valida, kas ahi või pliit? Mis on nende vahe ja mis on just sinu jaoks parim lahendus? 

Ahju puhul on oluline võimsus ja salvestukestus. Sellest sõltub ahju mass, suurus, kolle ja lõõristiku pikkus. Ahju küttekatvuse arvutamisel tuleb arvesse võtta ka seda, kui hästi on köetav hoone soojustatud ja kui suured on soojuskaod. 

Soojamüüriga pliit on parim lahendus väiksemate ruumide soojana hodimiseks ja on võrreldav näiteks plekkahju võimsusega. Soojamüüriga pliit on mõeldud toidu valmistamisele ja sooja andmisele. 

Paljud gurmaanid leiavad, et puudega köetud pliidil tehtud toit on maitsvam. Pliit annab hubase õhkkonna ja mõnusa olemise. 

Kokkuvõttes, kui sul on vaja korralikku küttekeha, vali ahi ja võimalusel lase ehitada ka pliit. Kui sul on väiksem elamispind või olemas ka muud küttesüsteemid, võib ka üksnes pliidiga hakkama saada. 

Ahjude ehitus ja hind

Ahjude ehitamisel kasutame palju nippe, mida oleme aastate jooksul kogunud.  Ehitame sulle vastupidava ahju. Ahjude ehitamine tuleks usaldada kogemustega meistrile, kellel on ka vastav kutsetunnistus, et kõik oleks turvaline ja tuleohutu.

Teeme koostööd Ahja moodulahjudega. Vali endale meelepärane ahi ja telli teostus meie käest! Ahju ehitamise hind sõltub mudelist ja kui soovid erilahendusi.

Meie pottseppadel on pikaaegne kogemus, ehitame erinevaid ahjusid.

pottsepatööd
Pottsepatööd

Kaminate ehitus

Kamin on mugav ja kasulik disainielement, mis lisab kodule hubasust, pakub silmailu ning annab sooja. 

Kaminaid on kahte tüüpi:

Küttekaminad jagunevad omakorda kahte gruppi:

Korstnate ehitus ja renoveerimine

Mida võtta ette vanade korstendega? Klassikalise telliskorstna tüüpilised kahjustused on tühjad vuugid telliste vahel, praod seintes, lagunev korstnapits ja murenenud kivid. Need probleemid on kõik lahendatavad.

Vanade korstende hindamiseks tasub teha ka kaamerauuring. Selle käigus filmitakse korstnad seestpoolt üles spetsiaalse uuringukaameraga ja nii tuvastatakse lisaks pragudele ja katkistele kividele ka pigi olemasolu ning halva tõmbe põhjused. 

Renoveerime vanad korstnad või ehitame uued – oleme seda teinud alates aastast 2005 ja meid saad usaldada. 

Korstnapühkimine
Korstnapühkimine

Hea korstnapühkja on sinu abiline, kes aitab kaitsta pere ja kodu ning säästa küttekuludelt. 

Pottsepatööd

Kvalifitseeritud pottsepatööd. Ahjude, kaminate ja pliitide ehitamine. 

Üldehitus- ja remonditööd

Meie poolt pakutavate teenuste valik on väga lai ning hõlmab kõike, mis on seotud ehituse, remindi ja hooldusega.

Eramute kasutusload

Aitame kasutusloa taotlusega. Meie juurest saab kõik ühest kohast, ilma et peaksite kaasama spetsialiste mujalt. 

Veoteenus multilift autoga

Meie juhid on läbinud kõik vajalikud koolitused ning omavad pikaajalist kogemust tõste- ja veoteenuse osutamisel. Kõik tööd saavad tehtud turvaliselt ja ohutuseeskirjasid järgides.

Puistevilla paigaldus

Aitame muuta sinu kodu soojaks ja hubaseks pakkudes kvaliteetsed puistevilla paigaldust.